KG Yatırım Danışmanlık

İmar ve Arazi Kullanımı

KG Yatırım Danışmanlık, bir topluluğun açık, yenilikçi ve uygulanabilir imar ve arazi kullanım düzenlemelerini hazırlaması ve benimsemesi için ihtiyaç duyduğu tüm proseslerin uzmanlığını sağlar. KG Yatırım Danışmanlık Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde arazi geliştirme planlarının hazırlığında bulunmuştur.

Arazi kullanım düzeyine uygun düzen yerleştirilmesi ve önemli yeni alanları tanıtmak ve onları daha kolay anlaşılır hale getirmek için çaba gösterir.

Faydalar

Doğru Bölgede Arazi Seçimi Yapabilirsiniz:

Arsa ve Gayrimenkul Proje Geliştirme için çalışan ekiplerimiz, yapmış oldukları swot analizleri doğrultusunda optimum kazanç sağlayacak bir konumda arsa yatırımı gerçekleştirebilmenize olanak tanır.

Doğru Bir Maliyet ve Bütçe Planlaması Yapabilirsiniz:

Yatırımlarınızda tecrübe sahibi olmasanız da profesyonel bir şekilde sunulan arsa ve gayrimenkul proje geliştirme hizmetlerimiz sayesinde maliyetlerinizi ve bütçenizi iyi bir şekilde planlayabilir, yatırımınızın riskini de önemli bir şekilde azaltabilirsiniz.

Satış ve Kiralama Süreçlerinizi Kolaylaştırıyoruz:

Arazi ve Proje Geliştirme Danışmanlığı kapsamında profesyonel destekler veren uzmanlarımız yatırımlarınızı hızlı ve en karlı şekilde satabilmenize veya kiralayabilmenize imkân tanımaktadırlar.